Makss Verstapens 17 gadu vecumā debitē F1 treniņā

0 komentāri
Makss Verstapens 17 gadu vecumā debitē F1 treniņā
Foto: AP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

17 gadus jaunais holandietis Makss Verstapens šorīt Suzukas trasē aizvadīja pirmo F1 treniņu. Verstapens no nākamās sezonas ieņems Žana Ērika Verņē vietu “Toro Rosso” komandā un arī rīta treniņā brauca Verņē vietā.

Nākamā gada pavasarī Makss Verstapens kļūs par jaunāko pilotu, kurš piedalījies F1 sacīkstēs. Šobrīd rekordists ir spānis Haime Algersuari, kurš 2009.gada Ungārijas GP debitēja 19 gadu un 125 dienu vecumā. Par savu debiju šorīt Verstapens bija apmierināts (12.vieta), piebilstot, ka svarīgākais nebija labāks laiks, bet nobraukt pēc iespējas vairāk apļu.

Makss Verstapens ir bijušā F1 pilota Josa Verstapena dēls. Verstapens vecākais F1 braucis septiņu komandu sastāvā un viņa labākais rezultāts ir 1994.gadā ar “Benetton” izcīnītās 3.vietas Ungārijas un Beļģijas GP.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas