Madrides ”Real”, ”Liverpool”, Turīnas ”Juventus” uzvar Čempionu līgas spēlēs

Vakar UEFA Čempionu līgas 1.kārtas spēlēs uzvaras izcīnīja tituliem bagātie Madrides ”Real”, ”Liverpool”, Turīnas ”Juventus” un Dortmundes ”Borussia”. Savukārt zaudējumu piedzīvoja pagājušās sezonas Čempionu līgas finālisti un Spānijas čempioni Madrides ”Atletico”.

Madrides ”Real” savā ”Santiago Bernabeu” stadionā ar 5:1 uzvarēja Šveices klubu ”Basel” Vārtus Eiropas klubu čempionu labā guva Madrides lielākās zvaigznes Garets Beils, Krištianu Ronaldu, Hamess Rodrigess un Karims Benzemā. Vēl reizi bumba ”Basel” vārtos ielidoja no pašu aizsarga Mareka Suhija.

”Liverpool” – ”Ludogorets” spēlē visu galvenie notikumi risinājās spēles beigās. 82.minūtē Marko Balotelli izvirzīja angļu klubu vadībā, kompensācijas laika 1.minūtē Dani Abolo rezultātu izlīdzināja, bet vēl pēc 2 minūtēm liverpūliešu kapteinis Stīvens Džerārds guva uzvaras vārtus.

Turīnas ”Juventus” ar 2:0 apspēlēja Zviedrijas ”Malmo”. Abus vārtus Itālijas čempionu labā guva argentīnietis Karloss Tevess. Dortmundes ”Borussia” ar 2:0 uzvarēja Londonas ”Arsenal”. Pirmā puslaika beigās un otrā sākumā vārtus guva Čiro Imobile un Pjērs Emeriks Aubamejangs. Pagājušās sezonas Čempionu līgas finālisti un Spānijas čempioni Madrides ”Atletico” Grieķijā ar 2:3 ”Olympiacos”.

Pārējās UEFA ČL 1.kārtas spēles beidzās šādi: ”Benfica” – ”Zenit” 0:2, ”Monaco” – Bayer 04” 1:0, un ”Galatasaray” – ”Anderlecht” 1:1.