Madrides Real izbraukumā ar 3:0 pieveic Liverpool

Spānijas granda Madrides Real futbolisti UEFA Čempionu līgas mačā trešdien izbraukumā ar 3:0 pieveica Liverpool komandu no Anglijas.

B apakšgrupas dueļa rezultātu 23. minūtē atklāja rezultatīvais Real portugāliešu pussargs Krištianu Ronaldu, kurš tādējādi Čempionu līgā savas karjeras laikā guvis jau 70 vārtus, tikai par viena precīza sitiena tiesu atpaliekot no slavenā Raula.

Uzvaras vārtus Madrides klubs, kas ir pašreizējais Čempionu līgas trofejas glabātājs, guva jau pirmajā puslaikā, kad 30. un 41. minūtē precīzs bija arī Francijas izlases uzbrucējs Karims Benzemā.

Pateicoties panākumam, Real šobrīd visu turnīru gaitā izcīnījusi jau septiņas uzvaras pēc kārtas, turklāt šo cīņu laikā pamanījusies gūt 32 vārtus.

“Šis bija īpašs notikums – mans pirmais vārtu guvums Anfield stadionā. Esmu par to ļoti priecīgs,” pēc dueļa atzina Ronaldu. “Zinājām, ka viegli nebūs, taču lieliski nospēlējām pirmās 45 minūtes un nopelnījām uzvaru.”

“Par Čempionu līgas vārtu rekordu nedomāju. Zinu, ka to pārspēšu. Vislabākais, ka komanda pēc trim mačiem tikusi pie deviņiem punktiem,” piebilda rezultatīvais futbolists.

Tikmēr otrā B apakšgrupas mačā pie pirmās uzvaras izdevās tikt Bulgārijas klubam Razgradas Ludogorets, kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja Šveices klubu Basel.

Vienīgos vārtus šajā mačā jau kompensācijas laikā guva Jordans Minevs. Tiesa, jau no 18.minūtes Basel bija spiesta spēlēt mazākumā.

Pēc trim aizvadītām kārtām B apakšgrupas līdere ar maksimāli iespējamiem sešiem punktiem ir Real, bet trīs punktus izcīnījušas Ludogorets, Liverpool un Basel.