Madrides Real apspēlē Anadolu Efes un nodrošina 1.vietu Eirolīgas A grupā

Eirolīgas A grupas vadošo komandu savstarpējā spēlē Madrides Real ar 90:70 apspēlēja Stambulas Anadolu Efes, nodrošinot pirmo vietu grupā.

Pirmā apļa spēlē Stambulā mājnieki uzvarēja ar 75:73, un gadījumā, ja Anadolu Efes izcīnītu uzvaru arī ceturtdien, Turcijas klubs regulāro sezonu pabeigtu kā A grupas labākā komanda.

Lielāko mača daļu spēle bija līdzīga – vēl 28.minūtē rezultāts bija neizšķirts 60:60. Tomēr trešās ceturtdaļas pēdējās minūtēs uz Džeisija Kerola un Gustavo Ajona 9 punktiem, Anadolu Efes atbildēja ar vienu precīzu Milko Bjelicas soda metienu.

Ceturtajā periodā Real palielināja pārsvaru un beigās izcīnīja uzvaru ar 90:70. Real labā Janis Burusis guva 19, Anadolu Efes rindās pa 11 punktiem iemeta Dario Saričs un Stratos Perperoglu.