Luka di Montedzemolo apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari

0 komentāri

Bijušais Ferrari prezidents Luka di Montedzemolo Itālijas televīzijas sabiedrībai RAI apstiprina Fernando Alonso aiziešanu no Ferrari komandas.

Pats Luka di Montedzemolo kopš šīs pirmdienas atstājis Ferrari prezidenta amatu. Tieši di Monetedzemolo un tolaik komandas vadītājs Stefano Domenikalli uzaicināja Alonso uz Ferrari 2009. gada beigās. Šosezon par F1 komandas vadītāju kļuva Marko Matiači, bet lielo Ferrari tagad vada visa FIAT Chrysler koncerna boss Serhio Marčione.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Luka di Montedzemolo: “Alonso aiziet divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš grib mainīt vidi, kurā bijis pēdējos gadus, atrast jaunu motivāciju. Otrkārt, viņš ir vecumā, kad vairs nevari pārāk ilgi gaidīt, lai atkal sāktu uzvarēt.”

Fernando Alonso ir divkārtējais F1 pasaules čempions, kurš titulus izcīnīja 2005. un2006. gadā, braucot Renault komandā. 2007. gadā spānietis pārgāja uz McLaren, bet pēc nesaskaņām ar komandas biedru Luisu Hamiltonu un komandas vadītāju Ronu Denisu uz divām sezonām atgriezās Renault. Visticamāk, Alonso nākamajā sezonā atkal brauks McLaren komandā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas