Luiss Hamiltons: Es neklausos, ko saka Rosbergs

0 komentāri

Pēc F1 2014. gada sezonas pēdējā un izšķirošā posma Abū Dabī GP kvalifikācijas viens no titula pretendentiem Niko Rosbergs izteicās, ka Luisa Hamiltona pēdējā laikā pieļautās kļūdas dod viņam cerību uz uzvaru čempionātā.

Rosbergam pašam jāatkārto Brazīlijas panākums un jācer, ka komandas biedrs Hamiltons pēc kļūdām Interlagosas trasē un Abū Dabī kvalifikācijā pieļaus kādu kļūdu arī svētdienas sacīkstēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pats Hamiltons gan saglabā pilnīgu mieru: ”Es neklausos, ko saka Rosbergs. Turklāt kļūdu skaits kvalifikācijā mums bija vienāds. Viņš ar sacīkšu riepu komplektu bija spiests nobraukt lieku apli, kam var būt nozīme pašās sacīkstēs. Niko šobrīd izmēģina jebko, tai skaitā arī ar runām. Es gribu, lai par mani runā sniegums trasē.”

Luisam Hamiltonam, lai izcīnītu savu otro titulu, pietiek ar otro vietu, bet Rosbergam jāizcīna uzvara un jācer, ka komandas biedrs nefinišēs augstāk par trešo vietu.

Abū Dabī Grand Prix kanālā VSB:

Svētdien, 23. novembrī

14.50 F1 Abū Dabī Grand Prix

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas