Londonas Arsenal izbraukumā Beļģijā izrauj uzvaru kompensācijas laikā

D apakšgrupā grūtu uzvaru izcīnījusi Anglijas komanda Londonas Arsenal, kas izbraukumā ar 2:1 pieveica Anderlecht no Beļģijas.

Mača 71. minūtē Anderlecht uzbrucējs Endijs Nahars no Hondurasas izvirzīja mājiniekus vadībā, taču neizšķirtu Arsenal panāca tikai vienu minūti pirms pamatlaika izskaņas, kad vārtus guva Kīrans Gibss, bet jau kompensācijas laikā Vācijas izlases uzbrūkošais pussargs Lukašs Podoļskis panāca viesiem uzvaru.

Otrā D apakšgrupas mačā šosezon Vācijas bundeslīgā neveiksmīgi spēlējošā Dortmundes Borussia ar 4:0 izbraukumā pārspēja Turcijas klubu Stambulas Galatasaray, tādējādi izcīnot savu trešo uzvaru trīs spēlēs.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva gabonietis Pjērs Aubamejangs.

Pēc pirmā apļa maksimāli iespējamos deviņus punktus izcīnījusi Borussia, kas līdz ar to ieņem D apakšgrupas līderes godu. Tai ar sešiem punktiem seko Arsenal, bet pa vienam izcīnījušas Anderlecht un Galatasaray.