Liverpool uzbrucējs Mario Balotelli apsūdzēts rasismā un antisemītismā

0 komentāri
Liverpool uzbrucējs Mario Balotelli apsūdzēts rasismā un antisemītismā
Foto: AFP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Skandalozu slavu iemantojušam Itālijas futbola izlases uzbrucējam Mario Balotelli Anglijas Futbola asociācija izvirzījusi apsūdzības rasismā un antisemītismā, kā rezultātā viņam var tikt piemērots prāvs naudas sods un diskvalifikācija.

Jau vēstīts, ka Anglijas klubu Liverpool pārstāvošais Balotelli pirmdien savā sociālā tīkla Instagram profilā publicēja attēlu ar pazīstamās Nintendo datorspēles Super Mario galveno varoni, bet fotogrāfijā bija rakstīts, ka šis tēls “lec kā melnādains cilvēks un vāc monētas kā ebrejs”.

Futbolists publicētajam attēlam deva nosaukumu “Neesi rasists”, bet papildus iepriekš minētajam attēlā bija rakstīs arī: “Esi kā Mario. Viņš ir japāņu radīts itāļu strādnieks, kurš runā angliski un izskatās pēc meksikāņa.”

Pēcāk gan Balotelli šo attēlu izdzēsa, taču tas nepalika nepamanīts lielai daļai sabiedrības, turklāt FA nolēma viņam izvirzīt apsūdzības rasismā un antisemītismā, nosaucot attēlu par aizskarošu un nepieņemamu, kas turklāt saistīts ar cilvēka izcelsmi, ādas krāsu, rasi, nacionalitāti un reliģijuPēc notikušā 24 gadus vecais Balotelli nāca klajā ar publisku atvainošanos.

Itālijas uzbrucējs šobrīd nevar pārstāvēt Liverpool krāsas, jo ir savainots, taču viņam par publicēto attēlu var draudēt līdz pat piecu spēļu diskvalifikācija.

Iepriekš Balotelli nereti izcēlies ar pretrunīgu uzvedību, bet vairāki no viņa bijušajiem treneriem publiski pauduši, ka ar šo spēlētāju strādāt nav iespējams.

Balotelli šovasar negaidīti pievienojās Liverpool, taču sezonas ievads viņam nav bijis veiksmīgs, jo 12 maču laikā viņš pamanījies gūt tikai divus vārtus.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas