Lionels Mesi un Neimars gūst vārtus, ”Barcelona” ar 5:0  sagrauj ”Levante”

”Barcelona” līderi Lionels Mesi un Neimars katrs guva pa vieniem vārtiem kataloniešu kluba uzvarā pār Spānijas čempionāta pastarīšiem ”Levante”.

34.minūtē Neimars, saņēmis piespēli no Mesi, apspēlēja ”Levante” vārtsargu Hesusu Fernandesu un atklāja rezultātu. Pats argentīnietis gan neizmantoja labu iespēju palielināt rezultāta starpību – Mesi tika nogāzts soda laukumā, bet no 11 metru atzīmes sita vārtiem garām. 44.minūtē horvāts Ivans Rakitičs ar tālsitienu guva pirmos vārtos ”Barcelona” sastāvā, panākot 2:0. Pēc pārtraukuma vārtus guva Sandro, Pedro Rodrigess un arī Lionels Mesi. ”Barcelona” uzvarēja ar 5:0, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs.