”Liepāja/Triobet” uzvar Latvijas čempionus ”Ventspils” un spēlēs BBL kausa finālā

“Liepāja”/”Triobet” Baltijas Basketbola Līgas kausa izcīņas otrajā pusfinālā ar 71:70 uzvarēja ”Ventspils” basketbolistus un iekļuva finālā.

Spēles laikā neviena komanda neieguva izšķirošu pārsvaru. Pēc 1.ceturtdaļas liepājniekiem +2, bet pēc puslaika atkal neizšķirts – 47:47. Līdzīga spēle turpinājās arī pēc pārtraukuma. Sākoties spēles pēdējai minūtei ”Liepāja/Triobet” bija vadībā ar 5 punktiem un pārsvaru nosargāja – 71:70.

Finālā mājnieku pretinieki būs ”TU/Rock”, kas pirmajā pusfinālā ar 62:59 uzvarēja ”Šiauliai”. ”Ventspils” ar Lietuvas kluba basketbolistiem spēlēs par 3.vietu.