Liepāja/Triobet LBL spēlē ar 90:86 pagarinājumā uzvar Jelgavu

Latvijas Basketbola līgā Liepāja/Triobet trešdien svinēja piekto uzvaru pirmajās piecās spēlēs, ar 90:86 pagarinājumā apspēlējot Jelgavas basketbolistus.

Spēles pirmajā puslaikā lielākoties vadībā turējās Jelgava, kuras pārsvars 15 minūtē sasniedza 7 punktus 38:31. Otrās ceturtdaļas pēdējās minūtēs, pateicoties Edgara Zeiļoņa četriem gūtajiem punktiem, Liepāja/Triobet samazināja rezultāta starpību – 44:47.

Arī visu otro puslaiku turpinājā līdzīga spēle un 8 sekundes pirms 4.ceturtdaļas beigām jelgavnieks Dāvis Geks ar trīspunktnieku panāca neizšķirtu 75:75.

Pagarinājuma pirmajā minūtē Dveins Džonsons ar tālmetienu un diviem soda metieniem panāca Liepājai piecu punktu pārsvaru, ko Uvja Helmaņa komanda nosargāja līdz spēles beigām.

Uzvarētājiem pa 16 punktiem guva Zeiļonis un Džonsons, zaudētājiem 28 Geka kontā.