Lieliska pēdējā ceturtdaļa ļauj Lebrona Džeimsa Cavaliers uzvarēt Celtics

Pēc neveiksmīgas trešās ceturtdaļas, Klīvlendas Cavaliers pēdējā periodā apspēlēja Bostonas Celtics 38:20 un visā mačā izrāva uzvaru ar 122:121.

Bostonas Celtics spēli ar Lebrona Džeimsa Klīvlendas Cavaliers bija ieradušies noskatīties 18 624 skatītāji. Un atskanot trešās ceturtdaļas beigu signālam, Celtics fani noteikti domāja, ka vēl pēc 12 minūtēm viņu komanda svinēs ceturto panākumu sezonā.

Bet Cavaliers, ka trešajā periodā bija ielaiduši 42 punktus, tomēr prata apturēt Celtics uzbrukumu, savukārt paši izsķirošo ceturtdaļu iesāka ar trijiem Kairija Ērvinga tālmetieniem pirmajās trijās minūtēs.

Spēles pēdējā minūtē pēc Džeimsa soda metiena Bostonai bija divas iespējas maču tomēr uzvarēt. Vispirms Celtics saspēles vadītājs Radžons Rondo izmeta piespēli autā, bet pēc neprecīza Ērvinga caurgājiena, Rondo ar septiņām sekundēm nepietika, lai izmestu pa grozu, un Cavaliers izcīnīja ceturto uzvaru pirmajās septiņās sezonas spēlēs.

Džeimss guva 41, Ērvings 27 un Kevins Lavs 12 punktus. Celtics rindās rezultatīvākais bija centrs Kellijs Oliniks ar 21 punktu, bet Rondo 6 punkti un 16 piespēles.