Lebrons Džeimss un Klīvlendas Cavaliers turpina “buksēt”

Klīvlendas Cavaliers otrdien izbraukumā ar 82:101 piekāpās Portlendas Trail Blazers, piedzīvojot otro zaudējumu pirmajās trijās spēlēs.

Arī Cavaliers līderim Lebronam Džeimsam pēc 36 punktiem uzvarā pār Čikāgu, spēle ar Trail Blazers neizdevās. Karalis Džeimss 35 minūtēs no spēles trāpīja tikai 4 metienus no 12, guva 11 punktus un 3 reizes kļūdījās. Vēl bēdīgāk klājās 2011.gada drafta pirmajam numuram Kairijam Ērvingam – no spēles precīzi 3 metieni no 17! Un ar Kevina Lava 22 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām šoreiz bija par maz.

Neskatoties uz Džeimsa un Ērvinga vājo sniegumu, pirms pēdējās ceturtdaļas Klīvlendai bija tikai mīnus – 7 . Tomēr tieši spēles noslēdzošajā daļā labi nospēlēja Trail Blazers līderi Damjans Lilards un Veslijs Metjūss un Portlenda izcīnīja otro uzvaru četros mačos 101:82. Lilardam un Metjūsam attiecīgi 27 un 21 punkts.