LČ hokejā uzvaras izcīna Liepāja, Rīga/Prizma un Zemgale/LLU

Sestdien Latvijas čempionātā hokejā Liepāja ar 8:3 pārspēja Mogo, Rīga/Prizma ar 5:2 Jūrmalas HASC un Zemgale/LLU pēscspēles metienos ar 5:4 Ogre/Sāga 97.

Liepājas un Mogo spēles pirmajā trešdaļā liepājnieki Valters Freijs, Sergejs Daņilovs un Viktors Jasjonis trīs reizes pārspēja Mogo vārtsargu Henriju Anču. Kad otrā perioda 15 sekundē liepājnieks Bruno Zabis guva ceturtos vārtus, Anča vietā vārtos stājās Renārs Kazanovs. Pēc vārtsargu maiņas rīdziniekiem vajadzēja tikai 27 sekundes, lai pārspētu Liepājas vārtu vīru Reini Petku – precīzs bija Vladimira Mamonova metiens.

Tomēr arī Kazanovam neizdevās atstāt Mogo vārtus sausus – liepājnieku labā vārtus guva arī Rodijs Razmus, Mārtiņš Oskars Freimanis un vēl pa reizei Sergejs Daņilovs un Bruno Zabis. Divus vārtus Mogo labā guva Ronalds Cinks un Sergejs Teluškins. Liepāja izcīnīja septīto uzvaru sezonā, un tagad ar Kurbadu turnīra tabulā dala pirmo vietu.