LBL spēlēs uzvaras Jelgavas un Saldus basketbolistiem

Latvijas Basketbola līgas spēlēs Jelgava trešdien ar 69:64 uzvarēja Liepāja/Triobet un Saldus ar 76:71 Latvijas Universitātes basketbolistus.

Jelgava, spēlējot savā laukumā, sagādāja Liepāja/Triobet otro zaudējumu sezonā. Jelgavnieki izšķirošo pārsvaru ieguva trešajā ceturtdaļā, ko uzvarēja 25:16. Uzvarētāju labā Rihards Ginters guva 14, Agnis Čavars un Jānis Bērziņš pa 13, zaudētājiem Lauris Blaus 14 punktus.

Saldū savā starpā tikās divas komandas, ka šajā sezonā uzvaras vēl nebija izcīnījušas – mājnieki un Latvijas Universitāte. Šajā spēlē uzvarētājs tika noskaidros pašās mača beigās. Priekšpēdējā minūtē pēc precīza studenta Ingara Aizpura metiena, Saldus pārsvars bija 2 punkti – 70:68. Atlikušajā pusotrā minūtē mājnieki nospēlēja precīzāk un izcīnīja pirmo uzvaru sezonā 76:71.