LBL spēlēs pie panākumiem tiek Jēkabpils un Jūrmala/Fēnikss

Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlēs Jēkabpils sestdien ar 77:70 savā laukumā pārspēja Saldus basketbolistus un Jūrmala/Fēnikss ar 94:44 sagrāva Latvijas Universitāti.

Pagājušās sezonas bronzas medaļu ieguvēji Jēkabpils Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē savā laukumā ar 77:70  pārspēja Saldus komandu, vadību nemainīgi nosargājot kopš trešās ceturtdaļas beigām.

Rihards Kuksiks bija rezultatīvākais jēkabpiliešu rindās ar 16 punktiem, bet pie desmit punktiem un desmit atlēkušajām bumbām tika amerikānis Devins Teilors. Tikmēr Saldus labā amerikānis Prestons Medlins guva 20 punktus.

Pie graujošas uzvaras tika Jūrmala/Fēnikss komanda, kas savā laukumā ar 94:44  apspēlēja Latvijas Universitāti. Spēli mājinieki sāka ar 11 pēc kārtas gūtiem punktiem, bet jau pirmajā ceturtdaļā tika pie 23 punktu handikapa. Atrauties jūrmalnieki turpināja otrajā puslaikā.

Mārtiņš Laksa uzvarētāju labā guva 20 punktus, bet pie 15 punktiem tika Iļja Gromovs. Tikmēr LU sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem punktiem bija Dmitrijs Brizgalovs.

Abas komandas pirmoreiz savā starpā tikās mēneša sākumā, kad jūrmalnieki izbraukumā bija pārāki ar 69:66. Pašlaik Jūrmala/Fēnikss LBL turnīrā turpina piecu uzvaru sēriju.

Turnīra kopvērtējumā līderpozīcijā ar divās spēlēs izcīnītiem diviem panākumiem atrodas Latvijas vicečempioni VEF Rīga, kamēr valsts čempioni Ventspils ar piecām uzvarām sešās spēlēs ir otrie. Liepāja/Triobet ar astoņiem panākumiem desmit mačos ieņem trešo vietu, bet Barons/LDz ar sešiem panākumiem astoņās cīņās ieņem ceturto vietu. Ar sešām uzvarām deviņos mačos seko Jēkabpils un Jūrmala/Fēnikss.