Latvijas kamaniņu komandai piektā vieta Pasaules kausa stafetē

0 komentāri

Latvijas kamaniņu komanda svētdien ieguva piekto vietu Oberhofas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas piektā posma stafetes sacensībās. Par sacensību uzvarētājiem kļuva mājinieki no Vācijas, kuru sastāvā startēja Natālija Geisenbergere un Fēlikss Lohs, kā arī divnieks Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Vācieši tuvākos sekotājus ASV komandu apsteidza par 0,783 sekundēm, kamēr trešie bija krievi. Savukārt Latvija ar Elīzu Tīrumu, Ināru Kivlenieku un brāļiem Andri un Juri Šiciem sastāvā no Vācijas atpalika par 1,327 sekundēm. Kopumā stafetē startēja deviņas komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc trim posmiem Latvija ar 115 punktiem Pasaules kausa kopvērtējuma stafetes sacensībās ieņem septīto vietu, bet līdere ar maksimāli iespējamajiem 300 punktiem ir Vācija. Tiesa, Latvija šosezon piedalījusies vien divos posmos.

Sestdien šajā posmā Šici izcīnīja piekto vietu divnieku sacensībās, lai arī pēc pirmā brauciena viņi atradās trešajā pozīcijā, bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās 12.vietā.

Inārs Kivlenieks sestdien izcīnīja 12.vietu, lai arī pēc pirmā brauciena viņš noslēdza labāko astoņnieku, Kristaps Mauriņš ieņēma 20.vietu, Artūrs Dārznieks sekoja 24.pozīcijā, bet Riks Kristens Rozītis ierindojās 26.vietā. Savukārt svētdien notikušajās dāmu sacensībās Tīruma izcīnīja astoto vietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas