Latvijas hokeja čempionātā uzvaras svin favorīti Mogo un Kurbads

Latvijas hokeja čempionātā uzvaras sestdien svinēja abi galvenie favorīti. Mogo ar 7:3 uzvarēja Ogre/Sāga97 hokejistus un Kurbads ar 6:3 pārspēja Zemgale/LLU.

Mogo uzbrucējs Miks Lipsbergs Ogre/Sāga97 vārtsarga Kaspara Dzierkala vārtos iemeta trīs ripas, gūstot savu pirmo hat-trick šajā sezonā. Pirmos vārtus komandā guva Edgars Kurmis, kurš tikai šonedēļ uz Mogo pārnāca no Latvijas čempionu Rīga/Prizma rindām. Pārējos vārtus Mogo labā guva Aleksandrs Baburins, Oļegs Sorokins un Jānis Brakšs. Ogre/Sāga97 komandā divreiz precīzi meta Emīls Potapāvs un reizi Dima Seļutins.

Kurbads pēc divu nedēļu pauzes, Latvijas hokeja čempionātā aizvadīja pirmo spēli, kurā spraigā cīņā ar 6:3 pārspēja Jelgavas Zemgale/LLU.

Rezultāts 3:2 trešā perioda sākumā solīja intrigu un interesantu spēles galotni, tomēr Kurbads pietiekami ātri spēja palielināt rezultāta starpību – vispirms Hārdijs Parādnieks, bet pēc tam Jānis Straupe panāca trīs ripu pārsvaru. Jelgavnieki gan divas minūtes pirms beigu sirēnas ar metienu no distances gūst trešos vārtus, tomēr Aleksandrs Macijevskis raida ripu tukšajos mājnieku vārtos – Kurbads uzvara 6:3. Uzvarētāju labā vārtus guva arī Toms Hartmanis un Jānis Bērziņš, bet jegavniekiem precīzi bija Artūrs Batraks, Didzis Jansons un Olafs Aploks.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03