Latvijas hokeja čempionātā uzvaras izcīna Zemgale/LLU, Mogo un Kurbads

1 komentārs

Latvijas hokeja čempionāta sestdienas spēlēs Jelgavas Zemgale/LLU ar 7:4 uzvarēja Liepāju, Mogo ar 7:2 izbraukumā apspēlēja Jūrmalas HASC un Kurbads ar 5:1 pārspēja Latvijas čempionus Rīga/Prizma.

Liepāja piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, dramatiskā duelī ar 4:7 piekāpjoties Zemgale/LLU. Uzvarētājiem ar trīs gūtiem vārtiem izcēlās Rihards Remiņš, bet abas komandas kopā nopelnīja 148 soda minūtes.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē abas komandas vēl paguva pamatīgi izvilloties. Mājiniekiem tika sodīti Remiņš (5+20 minūtes), Jorens Grauds (2+10), Jānis Bullītis (2+10) un Olafs Aploks (2+2), bet viesiem soda minūtes saņēma Bruno Zabis (5+20), Māris Diļevka (2+2+10), Gatis Brūders (2+10) un Artis Aniņš (2+2).

Mogo izbraukumā Majoros ar 7:2 pārliecinoši apspēlēja Jūrmalas HASC hokejistus. Pirmie vadībā izvirzījās mājnieki, kad pirmās trešdaļas 12.minūtē Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu izdevās pārspēt Linardam Kaktabulim. Taču pēc pusotras minūtes ripas sāka birt arī jūrmalnieku vārtos – precīzi bija divi Sergeja Durdina un viens Nikolaja Jerofejeva metiens.

Otrajā trešdaļā Guntaru Reisu HASC vārtos nomainīja Maksims Furss, bet arī viņu Aldis Ozoliņš, Jānis Brakšs un Vladimirs Mamonovs pārspēja trīs reizes – 6:1 Mogo labā. Pēdējā periodā Miks Lipsbergs iemeta rīdzinieku septītos vārtus, bet Kazanovu vēl reizi pārspēja Vladislavs Koniševsun Mogo izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:2.

Sestdienas trešajā spēlē Kurbads pagājušās sezonas finālistu duelī pārspēja Rīga/Prizma hokejistus, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas. Pie trim rezultativitātes punktiem tika Aleksandrs Macijevskis un Toms Hartmanis, kuri guva pa diviem vārtiem un izdarīja pa rezultatīvai piespēlei.

Pēc sestdienas spēlēm Latvijas čempionāta turnīra tabulā Kurbads ir 45, Mogo 43 un Liepājai 37 punkti.