Latvijas hokeja čempionātā uzvaras izcīna ”Rīga/Prizma” un ”Ogre/Sāga 97”

Šodien divās Latvijas hokeja čempionāta spēlēs čempioni ”Rīga/Prizma” ar 4:2 uzvarēja ”Zemgale/LLU” un ”Ogre/Sāga 97” ar 11:6 apspēlēja ”HASC/Jūrmala”

”Rīga/Prizma” šodien izbraukumā ar 4:2 uzvarēja ”Zemgale/LLU” hokejistus. Vēl pašās spēles beigās Latvijas čempioniem bija tikai vienu pārsvars, bet ”Zemgale/LLU” noņēma vārtsargus un rīdzinieki ceturto ripu iemeta jau tukšos vārtos. Uzvarētājiem Vitālijs Hvorostiņins guva divus, Mihails Kokļins un Andris Siksnis pa vieniem vārtiem, zaudējiem rezultatīvi bija Olafs Aploks un Valentīns Feoktistovs.

”Ogre/Sāga 97” un ”HASC/Jūrmala” mačā vēl otrā perioda vidū rezultāts bija neizšķirts 5:5, bet tad ogrēnieši guva piecus vārtus pēc kārtas un beigās uzvarēja 11:6. Uzvarētājiem 3 vārtus guva Dima Seļutins, divus Mārtiņš Dzierkals un Kristaps Jaunozoliņš, pa vieniem Mikus Potāpovs, Aksels Zeile, Ēriks Žohovs, Juliāns Misjus. ”HASC Jūrmala” divreiz precīzs bija Vladislavs Koniševs, pa reizei Edgars Lipsbergs, Romans Romašovs, Jānis Golubovičs un Oļegs Šišjaņņikovs.