Latvijas hokeja čempionātā pie uzvarām tiek Kurbads, Zemgale/LLU un Liepāja

Kārtas centrālajā spēlē Kurbads savā laukumā ar 7:2 uzveica Mogo, Zemgale/LLU ar 6:1 apspēlēja Jūrmalas HASC un Liepāja viesos ar 4:2 pārspēja Ogre/Sāga97.

Kārtas centrālajā spēlē Vidzemes ledus hallē līdz pat otrās trešdaļas beigām ritēja līdzīga cīņa. Laukuma saimnieki Kurbads pēc diviem Artjoma Ogorodņikova un viena Jurija Kļujevska metiena spēja gūt trīs vārtus, Mogo labā divi precīzi metieni padevās Andrejam Lavrenovam un Aleksandram Baburinam. Pēdējās trešdaļas sākumā nedaudz vairāk kā minūtes laikā Renārs Undelis un Toms Zeltiņš, bet perioda pēdējās piecās minūtēs Ēriks Bisenieks un Pauls Zvirbulis vēl četras reizes pārspēja vārtsargu Renāru Kazanovu, un Kurbads uzvarēja ar 7:2.

Panākums Kurbads vienībai ļāva nostiprināties turnīra tabulas pirmajā vietā, par trim punktiem apsteidzot Rīga/Prizma, kurai viena spēle ir rezervē.

Zemgale/LLU apspēlēja Virslīgas pastarīti Jūrmalas HASC pārliecinoši – 6:1. Māris Miezis uzvarētāju labā guva divus vārtus, bet pa reizei izcēlās Rihards Remiņš, Valentīns Feoktistovs, Jorens Grauds un Kristaps Klāvs Veršūns. Vienīgos jūrmalnieku vārtus iemeta Edgars Lipsbergs. Šī bija abu komandu otrā tikšanās sezonā – pirmajā jelgavnieki uzvarēja ar 8:2.

Liepāja bez vairākiem komandas vadošajiem spēlētājiem ar rezultātu 4:2  viesos uzveica Ogre/Sāga97 jaunos hokejistus. Kaut arī liepājnieki pēc pirmā perioda spēja izvirzīties vadībā ar 2:0, precīzi bija Artis Aniņš un Pauls Hodzko, otrā perioda sākumā mājinieki ātri vien rezultātu izlīdzināja – 2:2. Rezultatīvi metieni padevās Dimam Seļutinam un Paulam Austrim Akmentiņam. Uzvaras vārtus 35. minūtē iemeta Māris Diļevka. Savukārt piecas minūtes pirms spēles beigām Bruno Zabis panāca jau 4:2.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03