Latvijas hokeja čempionātā HK Kurbads ar 8:5 uzvar Jūrmalas HASC

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

HK Kurbads pēc precīziem Artjoma Ogorodņikova, Renāra Undeļa un Jāņa Straupes metieniem jau pirmajā periodā izvirzījās vadībā 3:0. Otrajā trešdaļā ogrēniešiem precīzi meta Aleksandrs Macijevskis un vēlreiz Ogorodņikovs. Perioda vidū Vladislavs Koniševs un Daniels Fursa pusminūtes laikā divas reizes pārspēja arī Kurbada vārtsargu Dmitriju Žabotinski.

Pēdējā trešdaļā gan Kurbads (Renārs Undelis, Jānis Straupe, Jurijs Kļujevskis), gan HASC (divreiz Edgars Lipsbergs, reizi Daniels Fursa) guva pa trim vārtiem, un Kurbads izcīnīja uzvaru ar 8:5.

Turnīra tabulā Kurbads pakāpās uz otro vietu ar 16 punktiem septiņās spēlēs, bet HASC joprojām ir pēdējā septītajā vietā.

Abi klubi nākamās spēles aizvadīs sestdien, kad HK Kurbads savā laukumā tiksies ar HK Mogo, bet HASC izbraukumā spēlēs ar Jelgavas Zemgale/LLU.