Latvijas handbola izlase šovakar sāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru

0 komentāri

Šovakar Zviedrijā ar spēli pret laukuma saimniekiem Latvijas handbola izlase šovakar sāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. 3. grupā Latvija spēlēs kopā ar Zviedriju, Slovēniju un Slovākiju.

Ar Slovākijas handbolistiem Latvija bija vienā grupā arī 2014. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Toreiz Latvija savā laukumā uzvarēja ar 28:24, bet Slovākijā piekāpās ar 25:27.

Zviedrija ir četrkārtējā pasaules un četrkārtējā Eiropas čempione, bet lielākos panākumus skandināvi guvuši pagājušā gadsimta piecdesmitajos un deviņdesmitajos gados. Slovēnija, tieši otrādi, lielākās virsotnes sasnieguši pēdējo 10 gadu laikā. 2004. gada Eiropas čempionātā Slovēnijas izlase izcīnīja sudraba medaļas, bet 2013. gada pasaules čempionātā Spānijā izcīnīja 4. vietu.

Pirmās divas kvalifikācijas turnīra spēles notiks oktobra beigās un novembra sākumā, atlikušās četras – 2015. gada aprīlī un jūnijā.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Eiropas 2016. gada rokasbumbas čempionāta kvalifikācija Latvijas izlasei būs īpaša  komandu pirmo reizi vadīs jaunais galvenais treneris, savulaik viens no labākajiem mūsu handbolistiem Uģis Vikštrēms, bet pretī stāsies divas no pasaules elites komandām, ar kurām vēl ne reizes nebijām spēlējuši Zviedrija un Slovēnija. Tieši ar šīm divām komandām Latvijas izlasei būs pirmās divas spēles vispirms 30. oktobrī Zviedrijā ar četrkārtējiem Eiropas un pasaules čempioniem, kā arī četrkārtējiem olimpiskajiem vicečempioniem, bet tad 1. novembrī Dobelē ar 2013. gada pasaules čempionāta 4. labāko komandu Slovēniju. Vēl mūsu grupā ir Slovākija, taču lieki teikt, ka tieši Zviedrija un Slovēnija ir galvenās favorītes uz pirmajām divām vietām un ceļazīmēm uz finālturnīru. Abās komandās ierindā ir gandrīz visi labākie spēlētāji, bet, ja kāda arī nebūs, tad tādas klases komandām ir, ko likt vietā. Būtiskāk (un sliktāk) ir tas, ka mums pašiem savainojuma dēļ nebūs aizsardzības balsta un pieredzējušākā izlases spēlētāja Evara Klešnika, toties izlasē atgriezušies Arnolds Straume, Māris Veršakovs un Raimonds Trifanovs. Visi pārējie līderi ir ierindā.”

EČ handbolā kvalifikācijas spēles portālā TVPlay.lv:

Ceturtdien, 30. oktobrī

18.10 Zviedrija – Latvija

Sestdien, 1. novembrī

17.00 Latvija – Slovēnija

EČ handbolā kvalifikācijas spēles kanālā VSB:

Piektdien, 31. oktobrī

00.00 Zviedrija – Latvija

Sestdien, 1. novembrī

21.15 Latvija – Slovēnija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas