Latvijas florbola izlase Pasaules čempionāta otrajā spēlē zaudē Somijai

Latvijas vīriešu florbola izlase Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiekošā pasaules čempionāta otrajā mačā svētdien ar rezultātu 1:7 piekāpās spēcīgajai Somijas izlasei.

Līdz spēles 13.minūtei Somija izvirzījās vadībā ar 3:0, kas Latvijas izlasei lika pieprasīt pārtraukumu, bet nākamo reizi pasaules vicečempioni izcēlās vien otrās trešdaļas beigu daļā. Ļoti neveiksmīgi Latvijai iesākās trešā trešdaļa, pirmo 74 sekunžu laikā zaudējot divus vārtus un nokļūstot jau iedzinējos ar 0:6.

Trešās trešdaļas vienus vārtus ar netveramu metienu Latvijai atguva Artis Savins, bet cīņa noslēdzās ar 1:7.

Jau vēstīts, ka sestdien pirmajā mačā Latvija ar 2:11 piekāpās turnīra saimniecei Zviedrijai, kas ir pašreizējā pasaules čempione, kamēr Somija ar 9:2 uzvarēja Vāciju.

A apakšgrupas noslēdzošajā mačā Latvija pirmdien spēkosies ar Vāciju, visticamāk, noskaidrojot, kura no komandām apakšgrupu cīņas noslēgs trešajā vietā, bet kura ceturtajā.

Pirmo reizi arī vīriešu čempionātā tiek izmantota tā pati izspēles sistēma, kuru pielietoja jau iepriekšējā sieviešu čempionātā, – 16 komandas grupās sadalītas, ņemot vērā pasaules rangu. Pēc grupu turnīra A un B apakšgrupu divas labākās komandas uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām izlasēm būs jāaizvada astotdaļfināla spēles ar C un D grupas pirmo divu vietu ieguvējām.