Latvijas čempionātā hokejā uzvaras izcīna HS Rīga/Prizma un HK Mogo

Sestdien Latvijas čempionātā hokejā HS Rīga/Prizma pēcspēles metienos pārspēja HK Liepāja 4:3 un HK Mogo ar 4:0 uzvarēja Ogre/Sāga 97

Latvijas čempioni HS Rīga/Prizma savā Volvo hallē tikās ar HK Liepāja. Spēles pirmajās septiņās minūtēs Vitālijs Hvorostiņins divreiz pārspēja liepājnieku vārtsargu Reini Repšu. Viesiem vienus vārtus guva Pauls Hodzko, bet Bruno Priede atkal palielināja rezultāta starpību. Otrajā trešdaļā Konstantīns Ļubobratecs un vēlreiz Hodzko iemeta ripas mājnieku vārtos, un rezultāts 3:3 saglabājās arī visu trešo periodu. Pēcspēles metienos rezultatīvs izgājiens izdevās Hvorostiņinam un HS Rīga/Prizma izcīnīja uzvaru ar 4:3.

HK Mogo mačā ar Ogre/Sāga 97 pirmās trešdaļas vidū pēc Oļega Sorokina un Andreja Lavrenova piespēlēm Ogre/Sāga 97 vārtsargu Gļebu Suvorovu pārspēja HK Mogo uzbrucējs Vladimirs Mamonovs. 2.periodā Mamonovs guva vēl vienus vārtus, bet pēdējā trešdaļā precīzi bija Aleksndra Kerča un Jāņa Brakša metieni, un HK Mogo izcīnīja ceturto uzvaru sezonā ar 4:0. Pirmo sauso spēli šajā sezonā aizvadīja rīdzinieku vārtsargs Renārs Kazanovs.