Latvijas čempionātā futbolā uzvaras izcīna Jūrmalas Spartaks un Daugavpils Daugava

Svētdien Latvijas čempionātā futbolā Jūrmalas Spartaks Slokas stadionā ar 1:0 uzvarēja Rīgas Daugavu, un Daugavpils Daugava ar 5:0 negaidīti pārliecinoši pārspēja BFC Daugavpils.

Jūrmalā spēles vienīgie vārti tika gūti 30. minūtē, kad rīdzinieku vārtsargu Robertu Ozolu pārspēja Mostažs Jakobi. Otrajā puslaikā turpinājās asa un pārkāpumiem bagāta spēle, neizpaliekot arī bez vārtu gūšanas iespējām, taču rezultāts nemainījās, panākumu cīņā par 6. vietu gūstot Jūrmalas Spartakam.

Pēc aizvadītās spēles Spartaks neatkarīgi no rezultātiem noslēdzošajās divās kārtās šīs sezonas čempionātu noslēgs 6. vietā, savukārt Rīgas Daugava sezonu beigs 7. vietā.

Daugavpilī spēles rezultāts tika atklāts jau 18. minūtē, kad precīzi sita Dmitrijs Kozlovs, vēl pirmo 45 minūšu laikā Vladislavu Kurakinu pārspējot arī Valērijam Kutsenkovam. Kopējā spēles tendence nemainījās arī otrajā puslaikā – bumbu vairāk kontrolēja Daugava, kas likumsakarīgi nozīmēja arī vairākus bīstamus momentus tieši BFC Daugavpils vārtu priekšā. Līdz spēles izskaņai Daugava prata izmantot vēl trīs iespējas, pa reizei precīziem esot Visvaldim Ignatānam, Kirilam Ševeļovam un Oļegam Žatkinam, Daugavpils derbijā uzvarot ar 5:0.

Pēc aizvadītās cīņas Daugavpils Daugava pakāpjas uz 3. vietu, ar vienādu punktu summu nostājoties blakus Rīgas Skonto, savukārt BFC Daugavpils saglabā 8. vietu, ko Virslīgas debitante sezonas noslēgumam garantējusi jau pirms vairākām kārtām.