Latvijas čempionātā futbolā Liepāja ar 4:2 uzvar Rīgas Daugavu

Liepājas spēlētāji pirmdien Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta 33. kārtas noslēdzošajā spēlē izbraukumā ar 4:2 pārspēja Rīgas Daugavu, turpinot aktīvu spēkošanos par vietu kopvērtējuma labāko trijniekā.

Uzvarētāju sastāvā ar diviem vārtiem izcēlās nupat Latvijas pieaugušo izlasē debitējušais Liepājas uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks, kurš tādējādi šosezon virslīgas turnīrā guvis jau 23 vārtus.

Tieši J. Ikaunieks pirmajā puslaikā guva abus kurzemnieku vārtus, ļaujot Liepājai doties pārtraukumā ar vadību 2:0. Otrajā puslaikā abas komandas guva vēl četrus vārtus, taču 51. minūtē liepājnieki pēc sava leģionāra Kristiana Torresa sitiena izvirzījās vadībā jau ar 3:0.

Tiesa, jau nākamajā minūtē Rīgas kluba brazīlietis Vitors Koutinju Flora vienus vārtus atguva, bet vēl pēc četrām minūtēm lietuvietis Mants Savens samazināja rezultāta starpību jau līdz minimumam. Mājiniekiem gan pilnībā trīs vārtu starpību atspēlēt neizdevās, jo 74. minūtē pieredzējušais Kristaps Grebis ar skaistu sitienu garām vārtsargam no soda laukuma līnijas panāca jau 4:2 par labu Liepājai.

Daugavas komanda pēdējās septiņās spēlēs guvusi trīs uzvaras un reizi cīnījusies neizšķirti, bet Liepāja ir nepārspēta jau piecos mačos pēc kārtas, kuros gūti četri panākumi.

Iepriekš abu komandu šīs sezonas savstarpējās spēlēs Daugava guvusi divas uzvaras ar 4:0 un 2:1, bet reizi ar 1:0 pārāki bijuši liepājnieki.