Latvijas biatlonistiem pieticīgs sniegums IBU kausa izcīņas sprinta sacensībās

0 komentāri

Latvijas vīriešu biatlonisti piektdien uzrādīja pieticīgus rezultātus Itālijā notiekošā IBU kausa izcīņas piektā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Toms Praulītis un Aleksandrs Patrijuks finišēja astotā desmita beigās, ieņemot attiecīgi 78. un 79.vietu. Praulītis katrā no divām šaušanām pieļāva pa vienai kļūdai, bet Patrijuks šāva ar trim kļūdām.

Uzvaru sacensībās ar diviem nesašautiem mērķiem izcīnīja krievs Aleksejs Sļepovs, kuram Latvijas pārstāvji zaudēja nedaudz zem četrām minūtēm.

Trešais Latvijas pārstāvis Arvis Liepiņš, kurš kā valsts vadošais distanču slēpotājs šosezon izmēģina spēkus biatlonā, katrā no šaušanām pieļāva trīs kļūdas, finišējot 104.vietā teju piecas ar pusi minūtes aiz uzvarētāja. Finišu sacensībās sasniedza 131 sportists.

Vēlāk piektdien 7,5 kilometru sprinta sacensībās piedalīsies Žanna Juškāne.

Posms sestdien turpināsies ar iedzīšanas sacensībām, bet svētdien risināsies 2×6+2×7,5 kilometru jauktā stafete.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas