Latvijas Basketbola līgas spēlē Jelgava ar 80:70 uzvar Valmieru

Sestdien Latvijas Basketbola līgas spēlē Jelgava savā laukumā ar 80:70 pārspēja Valmieras basketbolistus, izcīnot trešo uzvaru sezonā un otro pēc kārtas savā laukumā.

Pēc Mārča Vītola precīzajiem metieniem spēles sākumā vadībā izvirzījās valmierieši. Pārāk tālu Jelgava pretiniekus neatlaida, un otrās ceturtdaļas vidū pēc Dāvja Geka metiena mājnieki atguva vadību – 21:20. Puslaika beigās precīzi metieni izdevās valmieriešiem Kristapam Dārgajam un Mārim Ziediņam, ļaujot spēles pirmo pusi pabeigt savā labā 35:34.

Pēc pārtraukuma Valmieras lielākais pārsvars sasniedza 8 punktus, tomēr atkal un atkal mājnieki pretiniekus noķēra. Pēdējās minūtēs uz Agņa Čavara un Geka metieniem grozā Valmiera atbildēja ar neprecīziem metieniem, kas Jelgavai ļāva izcīnīt uzvaru 80:70.

Uzvarētājiem Agnis Čavars un Dāvis Geks guva pa 19, zaudētājiem Mārcis Vītols 16, Māris Ziediņš 14 punktus.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.