Latvijas Basketbola līgā Ventspils ar 87:55 uzvar Saldus basketbolistus

Ventspils, ar 87:55 uzvarot Saldus basketbolistus, svinēja ceturto uzvaru četros LBL mačos. Savukārt Saldus piedzīvoja ceturto zaudējumu tikpat spēlēs.

Ventspilnieki joprojām spēlēja bez savainotā Artjoma Butjankova, turklāt atpūta tika dota Mairam Četmenam. Iespējams, tas ļāva saldeniekiem līdzīgi nospēlēt pirmo ceturtdaļu. Puslaika beigās rezultāts joprojām pieklājīgs – Ventspilij 12 punktu pārsvars, 46:34.

Arī trešā ceturtdaļa vēl neliecināja, ka Latvijas čempioni šajā vakarā gūs graujošu pārsvaru. Tomēr mača pēdējā periodā Akseļa Vairoga, Troja Bārnīsa, Mārtiņa Meiera metieniem saldenieki vairs nespēja atbildēt tik precīzi kā pirmajās 30 minūtēs, un Ventspils izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 87:55.