Latvijas Basketbola līgā Ventspils apspēlē Jēkabpili un Jūrmala/Fēnikss uzvar Saldus  basketbolistus

Sestdien divās Latvijas Basketbola līgas spēlēs Latvijas čempioni Ventspils ar 91:68  uzvarēja BK Jēkabpils un Jūrmala/Fēnikss viesos ar 83:62 pieveica Saldus basketbolistus.

Ventspils un Jēkabpils spēlē līdzīga bija vienīgi pirmā ceturtdaļa. Mača 17.minūtē mājnieki panāca jau 22 punktu pārsvaru, ko liepājnieki līdz puslaika beigām nedaudz samazināja – 44:28.

Otrā puslaika sākumā pēc Rinalda Sirsniņa un Mārtiņa Kravčenko metieniem viesi vēl nedaudz samazināja rezultāta starpību, bet Mairs Četmens un Artis Ate ievada jaunu ventspilnieku atrāvienu. Spēles beigās mājniekiem ļoti pārliecinoša uzvara 91:68.

Līdzīgi spēle risinājās arī Saldū, kur mājnieki tikās ar Jūrmala/Fēnikss. Pēc mājnieku leģionāra Prestona Džeroma Medlina trīspunktnieka Saldus pēdējo reizi bija vadībā otrās ceturtdaļas vidū – 32:30. Ervīns Jonāns ar soda metieniem izlīdzināja rezultātu, Artūrs Ausējs iemeta tālmetienu un vairāk jūrmalnieki atpakaļ neskatījās, izcīnot otro uzvaru sezonā ar 83:62.