Latvijas Basketbola Līgā uzvar Valmiera, Jēkabpils, Ventspils un Liepāja/Triobet

Šovakar Latvijas Basketbola Līgā notika četras spēles, kurās Valmiera ar 76:53 uzvarēja Latvijas Universitāti, Jēkabpils ar 73:58 Jelgavu, Ventspils ar 83:66 Jūrmala/Fēnikss un Liepāja/Triobet ar 75:67 Barons Kvartāls.

Par centrālo spēli šajā vakarā varēja uzskatīt Barons kvartāls viesošanos Kurzemē pie Liepāja/Triobet. Jau otro maču Rīgas komandas sastāvā spēlēja lieliskais četrinieks – Kaspars Kambala, Kristaps Valters, Gatis Jahovičs un Ernests Kalve. Mājnieki spēli iesāka ar Andrjusu Mažuti, Dveinu Džonsonu, Edgaru Zeiloni, Jāni Antropu un Lauri Blauu. Līdz pat trešās ceturtdaļas beigām spēle bija līdzīga, Barons kvartāls lielākais pārsvars bija 8 punkti 25.minūtē, bet pirms izšķirošā perioda rīdzinieki bija priekšā vienu punktu – 54:53. Divas minūtes līdz spēles beigām priekšā jau bija liepājnieki – 70:67. Pēdējā minūtē Mažutis un Džonsons iemeta četrus soda metienus, divreiz no spēles neprecīzi meta Artūrs Bricis un Liepāja/Triobet svinēja uzvaru 75:67. Uzvarētājiem Džonsons guva 14, Mareks Jurevičus 13, zaudētājiem Kambala 17, Valters un Kalve pa 11 punktiem.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.