Latvietis Reinis Nitišs – trešais ātrākais rallijkrosa braucējs pasaulē

1 komentārs

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējā posmā Argentīnā 18 gadus jaunais Reinis Nitišs finišēja otrajā vietā un izcīnīja 26 punktus, nosargājot 3. vietu čempionāta kopvērtējumā!

Reinis Nitišs veica kārtējo ierakstu Latvijas tehnisko sporta veidu vēstures grāmatā, kļūstot par pirmo latvieti, kurš kādas autosporta disciplīnas pasaules čempionāta prestižākajā klasē ieguvis godalgotu vietu sezonas kopvērtējumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pusfināla braucienu Reinis Nitišs uzsāka no pirmās starta vietas, un jau pašā brauciena sākumā Nitišs izvirzījās līderpozīcijā, saviem konkurentiem neatstājot ne mazākās cerības sevi apsteigt. Brauciena apļus latvietis veica ātri un nekļūdīgi, tādējādi uzvarot pusfinālā un nodrošinot sev vietu finālbraucienā.

Finālbraucienu Nitišs uzsāka no otrās starta vietas. Pēc brauciena starta Nitišs ieņēma otro pozīciju – uzreiz aiz līdera, Pasaules RX čempiona Solberga. Lai gan Nitišs nespēja apdraudēt Solberga pozīciju, arī tuvākie sekotāji nespēja uzrādīt atbilstošu ātrumu, lai apsteigtu Nitišu. Argentīnas posma finālbrauciena finišu Reinis Nitišs sasniedza otrais. Tādējādi viņš ieguva pietiekamu punktu skaitu, lai gada kopvērtējumā ierindotos trešajā vietā un spētu pārrakstīt Latvijas autosporta vēsturi.

”Šodien pierādījām, ka komandas automašīnas ir ļoti ātras – finālā no sešiem dalībnieki trīs brauca ar OlsbergsMSE Ford Fiesta automašīnām. Liels paldies OlsbergsMSE par tik lielisku automašīnu, ar kuru varēju sasniegt tik nozīmīgu panākumu, un komandai kļūt par pasaules rallijkrosa čempioniem komandu ieskaitē!

No visas sirds vēlos pateikt paldies manai ģimenei, faniem, atbalstītājiem un ikvienam, kas ticēja un bija ar mani visas šīs sezonas laikā – paldies par Jūsu līdzi jušanu, labajām domām un vēlējumiem – es jutu šo atbalstu, tas deva man ticību maniem spēkiem, kad sezonas laikā rezultāti nebija iepriecinoši, bet reizēs, kad stāvēju uz goda pjedestālu, sajust, cik mazā Latvija tomēr ir liela!” laimīgs par sasniegto ir Reinis Nitišs.

Vēsturisku panākumu guva Reiņa Nitiša komanda OlsbergsMSE, kas Argentīnas posmā ieguva pietiekamu punktu skaitu un kļuva par pirmo komandu, kas izcīnījusi pasaules čempionu titulu komandu ieskaitē!

Reiņa Nitiša starts Pasaules RX iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz LDz Infrastruktūra, Ošukalns, Stokker, Sonora, kā arī Brēķu Studenti, DLLA, Inos un XL Transports.

1 komentārs

TOP komentāri

  • E.S
    0

    E.S

    Riktīgs malacis. Prieks kad Latviets ir starp Top 3 Pasaules līmenā braucējiem. Nākošgad Top1. ;))

    01.12.2014 16:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas