Latviešu nacionālais sports – skijoringa mači uz Startu ezera Mārsnēnos

1 komentārs

Ne pārāk saulainajā, ne pārāk vējainajā, ne pārāk aukstajā 14. februāra sestdienā uz Startu ezera Mārsnēnu pagastā notika latviešu nacionālā sporta veida – skijoringa – Latvijas čempionāta 5. posms.

Kā jau tas skijoringam piedienas, gan moči krita ar visiem braucējiem, gan slēpes gāja pa gaisu ar visiem slēpotājiem. Bet lielākā daļa tomēr uz priekšu tika raiti un iztika bez kritieniem, motociklu, slēpju un kaulu laušanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LMK klasē uzvaru izcīnīja Raivis Eikmanis un Alvils Laurītis, MMK klasē Edgars Siliņš un Arvis Dunkulis un VSK klasē Laimonis Sprukulis un Reinis Tilaks.

Uz Startu ezera brauca Honda un Kawasaki, KTM un Suzuki. Un, protams, nostalģiskas atmiņas veicināja “iži” un javas. Mēs paši lielāko uzmanību veltījām braucamrīkam ar 91.numuru – kolēģim Artūram un viņa brālim Arnim Melbārdim!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ainārs
    0

    ainārs

    Paldies par sižetu un neatkarīgu viedokli...ļoti skaisti foto un video ar adrenalīna devu...lai veicas arī turpmāk veidot šādus sižetus...!!!

    15.02.2015 11:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas