La Gazzetta dello Sport par labākajiem nosauc Vinčenco Nibali un Tinu Mazi

Ietekmīgais Itālijas sporta laikraksts La Gazzetta dello Sport par 2014.gada pasaules labākajiem sportistiem jeb čempionu čempioniem nosaukusi itāļu riteņbraucēju Vinčenco Nibali un slovēņu kalnu slēpotāju Tinu Mazi.

Nibali pērn triumfēja prestižajā daudzdienu velobraucienā Tour de France, kur uzvarēja četros posmos, kā arī pirmoreiz kļuva par Itālijas čempionu grupas braucienā. UCI Pasaules tūres kopvērtējumā viņš ieņēma piekto vietu.

Karjeras laikā Nibali tagad uzvarējis visos trīs prestižākajos daudzdienu velobraucienos.

Laikraksta vērtējumā gada izcilnieku pirmajā trijniekā aiz Nibali sekoja pasaules motošosejas čempionāta prestižākās klases MotoGP čempions Marks Markess no Spānijas un F1 pasaules čempions Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas.

Sieviešu vērtējumā laikraksta balvu saņēma slovēņu kalnu slēpotāja Tina Maze, aiz kuras sekoja amerikāņu tenisiste Serēna Viljamsa un amerikāņu peldētāja Keitija Ledeckija.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.