Kuldas Salavat Julajev Špenglera kausa finālā ar 0:3 zaudē Šveices Servette

Latvijas hokeja izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētais Krievijas klubs Ufas Salavat Julajev trešdien cieta neveiksmi prestižā Šveicē notiekošā Špenglera kausa izcīņas finālā.

Finālā, kas parasti notiek tieši Vecgada dienā, Salavat Julajev ar rezultātu 0:3 piekāpās Šveices vienībai Ženēvas Servette, kas turklāt triumfēja otro gadu pēc kārtas.

Pa vieniem vārtiem šajā cīņā guva Arno Žakemē, Daniels Rubins un karjeras laikā 13 sezonas Nacionālajā Hokeja līgā aizvadījušais kanādietis Teilors Pajets.

Kulda otrās trešdaļas ievadā iesaistījās kautiņā ar pretinieku spēlētāju Rolandu Gerberu par ko saņēma divas soda minūtes. 14 sekundes pēc šī incidenta Servette atklāja cīņas rezultātu. Tāpat Latvijas aizsargs izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Abas komandas savā starpā tikās arī sacensību atklāšanas mačā, kad Servette bija labāka ar rezultātu 3:2.

Pirms tam otrdien pusfinālā Salavat Julajev pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 uzvarēja mājinieku komandu Davos. Otrajā pusfināla spēlē Servette ar 6:5 uzvarēja no Eiropā spēlējošajiem hokejistiem veidoto Kanādas komandu.