Krištianu Ronaldu saņem sarkano kartīti un tiek noraidīts no laukuma

Neskatoties uz pasaules labākā futbolista Krištianu Ronaldu nopelnīto sarkano kartīti, Spānijas čempionāta vadošā komanda Madrides Real sestdien vietējā turnīra mačā tomēr spēja izbraukumā ar 2:1 uzvarēt Cordoba vienību.

Rezultātu jau mača trešajā minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes atklāja mājinieku komandas alžīriešu uzbrucējs Nabils Hilass, bet 27.minūtē 1:1 panāca franču uzbrucējs Karims Benzemā.

Mača 82.minūtē portugālis Ronaldu nespēja savaldīt nervus un iespēra brazīliešu aizsargam Edimaram, kā rezultātā nopelnīja savu devīto sarkano kartīti karjerā. Tomēr nedaudz vēlāk noraidījumu izpelnījās arī mājinieki, kad soda laukumā ar roku nospēlēja argentīniešu pussargs Federiko Kartavja. Nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja velsiešu pussargs Gerets Beils.

Ronaldu pēc mača publiski atvainojās par savu rīcību. Tagad viņam draud diskvalifikācija uz, iespējams, pat trim spēlēm.

Pirms šī mača Real par aptuveni 14 miljoniem eiro no Brazīlijas kluba Belu Orizonti Cruzeiro iegādājās valsts U-21 izlases pussargu Lukašu Silvu, noslēdzot ar viņu līgumu uz pieciem ar pusi gadiem.

Citā mačā sestdien pie graujoša panākuma tika Barcelona, kas izbraukumā ar 6:0 pārspēja Elche komandu, piecus no vārtiem gūstot otrajā puslaikā. Pa diviem vārtiem guva argentīnietis Lionels Mesi un brazīlietis Neimars, bet mājinieki kopš 57.minūtes spēlēja mazākumā.

Barcelona komanda visos turnīros uzvarējusi sešās spēlēs pēc kārtas, piecās no tām savus vārtus atstājot neieņemtus.

Panākumu sestdien svinēja arī valsts čempioni Madrides Atletico, kas savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Madrides Rayo Vallecano. Divreiz šajā mačā izcēlās franču talants Antuāns Grizmāns.

Savukārt svētdien uz kopvērtējuma ceturto vietu izdevās pakāpties Valencia vienībai, kas savu skatītāju priekšā ar 3:1 uzvarēja Sevilla. Divus vārtus guva pussargs Daniels Pareho.

Kopvērtējumā Real ir līdere ar 48 punktiem 19 spēlēs, bet Barcelona seko ar 47 punktiem 20 mačos. Par trim punktiem mazāk ir Atletico, ar 41 punktu seko Valencia, bet Sevilla ir piektā ar 39 punktiem 19 cīņās.