Krištianu Ronaldu iesit trīs vārtus, Madrides ”Real” ar 8:2 satriec ”Deportivo”

Krištianu Ronaldu ar trīs iesistiem vārtiem palīdzēja pēc zaudējumiem ”Real Sociedad” un Madrides ”Atletico” savam klubam izcīnīt uzvaru Spānijas čempionātā, ar 8:2 satriecot Lakorunjas ”Deportivo”.

”Deportivo” aizsardzība izturēja 28.minūtes. Pirmo reizi argentīniešu vārtsargs Hermans Lukss kapitulēja pēc Krištianu Ronaldu sitiena ar galvu. Līdz pārtraukumam Luksu ar sitienu pašā augšējā vārtu stūrī pārspēja arī Hamess Rodrigess un vēl reizi Ronaldu. Pēc pārtraukuma ”Deportivo” klājās vēl bēdīgāk – uz Harisa Meduņjanina un Toče rezultatīvajiem sitieniem, ”Real” atbildēja ar pieciem iesistiem vārtiem. Krištianu Ronaldu kopā Luksu pārspēja trīs reizes, pa diviem precīziem sitieniem Garetam Beilam un nesen no ”Manchester United” iegūtajam Čičarito. Madrides ”Real” pirmo reizi kluba vēsturē 8 vārtus iesit izbraukuma spēlē.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.