Krištianu Ronaldu iesit trīs vārtus, Madrides ”Real” ar 8:2 satriec ”Deportivo”

Krištianu Ronaldu ar trīs iesistiem vārtiem palīdzēja pēc zaudējumiem ”Real Sociedad” un Madrides ”Atletico” savam klubam izcīnīt uzvaru Spānijas čempionātā, ar 8:2 satriecot Lakorunjas ”Deportivo”.

”Deportivo” aizsardzība izturēja 28.minūtes. Pirmo reizi argentīniešu vārtsargs Hermans Lukss kapitulēja pēc Krištianu Ronaldu sitiena ar galvu. Līdz pārtraukumam Luksu ar sitienu pašā augšējā vārtu stūrī pārspēja arī Hamess Rodrigess un vēl reizi Ronaldu. Pēc pārtraukuma ”Deportivo” klājās vēl bēdīgāk – uz Harisa Meduņjanina un Toče rezultatīvajiem sitieniem, ”Real” atbildēja ar pieciem iesistiem vārtiem. Krištianu Ronaldu kopā Luksu pārspēja trīs reizes, pa diviem precīziem sitieniem Garetam Beilam un nesen no ”Manchester United” iegūtajam Čičarito. Madrides ”Real” pirmo reizi kluba vēsturē 8 vārtus iesit izbraukuma spēlē.