Kristians Eriksens nodrošina Tottenham Hotspur uzvaru pār Sunderland

Tottenham Hotspur pēc zaudējuma pagājušajā kārtā mačā ar Crystal Palace, šoreiz savā White Hart Lane stadionā ar 2:1 uzvarēja Sunderland.

Jau 3.minūtē pēc Tottenham Hotspur aizsarga Jana Vertongena sitiena bumba atsitās pret Sunderland aizsargu Džonu Ošī un ielidoja vārtos garām nekustīgajam vārtsargam Kostelam Pantilmonam.

Sunderland izlīdzinājumu panāca 31.minūtē, kad zviedrs Sebastians Larsons izpildīja lielisku soda sitienu, pārceļot bumbu pāri sieniņai, un arī vārtsargs Igo Loriss, neskatoties uz izmisīgu lēcienu, līdz bumbai neaizsniedzās.

Tottenham Hotspur uzvaras vārtus guva 88.minūtē. Endross Taunsends piespēlēja bumbu gar soda laukuma līniju un Kristians Eriksens otro reizi pārspēja Pantilmonu.