Kreigs Brīns līderis pēc pirmajiem trim Rally Liepāja ātrumposmiem

0 komentāri

Īru braucējs Kreigs Brīns (Peugeot 208 T16) ir absolūtās ieskaites līderis pēc Eiropas autorallija čempionāta (ERČ) Latvijas posma – Rally Liepāja – pirmajiem trim ātrumposmiem.

Pēc pirmā ātrumposma līderis bija Baltkrieviju pārstāvošais Aleksejs Lukjaņuks (Ford Fiesta), tomēr otrajā dopā viņš izbrauca no trases un bija spiests izstāties. Tas par līderi ļāva kļūt Brīnam, kurš pēc trim ātrumposmiem par 21 sekundi apsteidz ERČ sezonas pirmā posma uzvarētāju Kajetanu Kajetanoviču (Ford Fiesta R5) no Polijas. Trešais 47,6 sekundes aiz īra ir igaunis Sīms Plangi (Mitsubishi Lancer Evo X).

Labākais no pašmāju braucējiem absolūtajā ieskaitē ir Jānis Vorobjovs (Mitsubishi Lancer Evo X), kurš ir devītais, bet aiz viņa seko Emīls Blūms (Ford Fiesta R2) un Mārtiņš Svilis (Mitsubishi Lancer Evo X).

RC2 klasē līderu trijnieks ir identisks, bet Vorobjovam un Blūmam tajā attiecīgi piektā un sestā vieta. Tāpat Blūms ir piektais RC4 klasē.

Tikmēr junioru čempionāta ieskaitē Ralfs Sirmacis (Peugeot 208 vti) pašlaik ieņem astoto vietu, bet absolūtajā ieskaitē viņš atrodas 17.pozīcijā.

No citiem Latvijas pārstāvjiem absolūtajā ieskaitē Toms Lielkājis (Ford Fiesta R2) atrodas 20.vietā, Daņila Belokoņs (Ford Fiesta R2) ieņem 24.pozīciju, bet rallijkrosa talants Reinis Nitišs (Ford Fiesta) un Vasilijs Grjazins pēc tehniskām ķibelēm atrodas attiecīgi 41. un 44.vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas