Korijs Perijs iemet devītos vārtus, Ducks ar 4:1 uzvar Blue Jackets un kļūst par NHL līderiem

Anaheimas Ducks, kas šosezon jau divas reizes uzvarējuši Zemgus Girgensona Bufalo Sabres, piektdien ar 4:2 apspēlēja  Kolambusas Blue Jackets un kļuva par vienīgajiem NHL līderiem.

Mača pirmie trīs vārti tika gūti, spēlējot vairākumā. Anaheimas Ducks un Kanādas izlases uzbrucējs Korijs Perijs jau spēles otrajā minūtē pēc labas Sami Vatanena piespēles apspēlēja Kolambusas krievu vārtsargu Sergeju Bobrovski un izvirzīja savas Pīles vadībā.

Pēc septiņām minūtēm jau pats Vatanens sagaidīja brīdi, kad Bobrovskis bija nosegts, un iešķīla ripu Blue Jackets vārtos. Kolambusa, vēl joprojām pirmajā trešdaļā, samazināja rezultāta starpību. Kad uz noraidīto soliņa bija Bens Lavdžoijs, pa vārtiem meta Skots Hartnels, Ducks vārtsargs Džons Gibsons atsita ripu sev priekšā un ar nūju mēģināja to aizsist prom no vārtiem, taču trāpīja pa aizsargu Hampusu Lindholmu un ripa neveiksmīgi ielidoja vārtos.

Otrajā Bobrovski pārspēja Devante Smits-Pellijs, spēles beigās Raians Geclafs iemeta ripu tukšos vārtos un Ducks izcīnīja uzvaru ar 4:1, kļūstot par vienīgajiem NHL līderiem.