Kobem Braiantam 32 001 punkts, Lakers otrā uzvara sezonā

Nacionālajā Basketbola asociācijā Kobes Braianta Losandželosas Lakers ar 114:109 pārspēja Atlantas Hawks, izcīnot otro uzvaru sezonā. Braiants guva 28 punktus, pārsniedzot 32 000 karjeras laikā gūto punktu robežu.

Pēc uzvarēta pirmā puslaika 67:52, trešo ceturtdaļu Lakers saviem pretiniekiem ļāva iesākt ar 13:0 izrāvienu. Losandželosai tomēr izdevās pārsvaru nosargāt līdz pat spēles beigām, kad Braiants guva savu 32 001 punktu 19 gadus ilgajā karjerā. Rezultatīvāki par Kobi ir tikai Karims Abduls Džabars, Karls Melons un Maikls Džordans.

4 sekundes līdz spēles beigām Pero Antičam bija iespēja izlīdzināt rezultātu, bet viņa tālmetiens nebija precīzs. Punktu mačam ar diviem precīziem soda metieniem pielika Džordans Hils – 114:109, Lakers otrā uzvara sezonā.