Kobe Braiants un Losandželosas Lakers NBA sezonas pirmajā spēlē piekāpjas Hjūstonas Rockets

Naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika ar trim spēlēm sākās jaunā Nacionālās Basketbola asociācijas sezona. Viens no NBA titulētākajiem klubiem Losandželosas Lakers pirmajā spēlē ar 90:108 zaudēja Hjūstonas Rockets.

Lakers sastāvā pēc gandrīz visas pagājušās sezonas izlaišanas atgriezās kluba lielākā zvaigzne Kobe Braiants. Šī būs Kobes 19 sezona Lakers sastāvā, kurš līdz ar to ir atkārtojis Džona Stoktona sasniegumu, aizvadot 19 sezonas Jutas Jazz klubā.

Braiants ar 19 punktiem bija rezultatīvākais Lakers rindās. Kas gan komandai īpaši nepalīdzēja. Džeimsa Hārdena, Dvaita Hovarda, Džona Terija un lietuvieša Donata Motejuna Rockets jau ar spēles pirmajām minūtēm izvirzījās vadībā un izcīnīja uzvaru ar 108:90.

Turklāt pēdējā ceturtdaļā, dodoties caurgājienā, kāju lauza šovasarai ar 7. numuru draftētais uzbrucējs Džuliuss Randls.