Kobe Braiants un Lakers izcīna pirmo uzvaru sezonā

Nacionālajā Basketbola asociācijā Kobe Braiants un Losandželosas Lakers ar 107:92 pārspējot Šarlotes Hornets, izcīnīja savu pirmo uzvaru sezonā.

Pēc pieciem zaudējumiem sezonas pirmajās piecās spēlēs, Kobes Braianta Losandželosas Lakers beidzot izcīnīja pirmo uzvaru. Arī šoreiz pirmās divas ceturtdaļas neko labu nesolīja – Hornets puslaiku pabeidza savā labā 51:42.

Trešajā periodā Lakers laukumā dominēja, un, pateicoties saviem līderiem Braiantam, Džeremijam Linam un Karlosam Būzeram, uzvarēja ceturtdaļu 34:13.

Arī pēdējās 12 minūtēs Lakers, savu skatītāju atbalstīti, pārsvaru noturēja un izcīnīja uzvaru 107:92. Braiants un Lins guva pa 21 punktam, Šarlotei Ela Džefersona kontā 23 punkti. Tagad NBA bez uzvarām vēl palikusi vienīgi Filadelfijas 76ers.