Kivleniekam pēc veiksmīga otrā brauciena piektā vieta Pasaules kausa posmā

0 komentāri

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks, sekmīgi veicot otro braucienu, sestdien izcīnīja piekto vietu Vācijas trasē Altenbergā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā – astotajā – posmā. Šis ir Kivelnieks šīs sezonas labākais rezultāts.

Pēc pirmā brauciena Kivlenieks bija desmitajā vietā, taču otrais brauciens viņam padevās par nepilnām četrām sekundes desmitdaļām ātrāks, kas viņam manāmi ļāva uzlabot savu pozīciju kopējā ieskaitē, pakāpjoties par veselām piecām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā braucienā finišēdams pēc 54,097 sekundēm, Kivlenieks uzrādīja dienas ceturto ātrāko laiku. Divu braucienu summā viņš no uzvarētāja vācieša Fēliksa Loha atpalika par 0,367 sekundēm.

Visu goda pjedestālu sestdien aizņēma Vācijas kamaniņu braucēji, jo 0,270 sekundes aiz Loha otrais bija Johaness Ludvigs, bet trešais bija Andijs Langenhans.

Savukārt 13.vietā divu braucienu summā sestdien finišēja Artūrs Dārznieks, uzvarētājam zaudējot 0,861 sekundei, bet Riks Kristens Rozītis saglabāja pirmajā braucienā ieņemto 18.pozīciju, no Loha atpaliekot par 1,117 sekundēm. Kopumā finišēja 30 braucēji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas