KHL atsakās no Cerību kausa aizvadīšanas

0 komentāri

Kontinentālās Hokeja līgas vadība lēmusi par atteikšanos no Cerības kausa turnīra aizvadīšanas, to skaidrojot ar pašreizējo ekonomisko situāciju, informē līga.

Cerības kausā iepriekšējās divās sezonās sacentās komandas, kas pēc regulārā čempionāta nenodrošināja dalību Gagarina kausa izcīņā. Pirmajā turnīra norises reizē 2013. gadā trofeju izcīnīja Latvijas klubs Rīgas Dinamo, bet pagājušajā sezonā šajās sacensībās uzvarēja Omskas Avangard.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar ierosinājumu par Cerības kausa turnīra nepieciešamības izvērtēšanu iepriekš klajā nāca KHL Direktoru padome, bet līgas vadība pēc tās rekomendācijām lēmusi, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā turnīra turpmāka aizvadīšana nebūs lietderīga.

Kā zināms, šajā sezonā ar lielākām vai mazākām finansiālajām grūtībām saskārušies vairāki KHL klubi, tostarp arī Rīgas Dinamo. Līgas vadība vairākkārt akcentējusi, ka visi šo sezonu iesākušie klubi būs spējīgi to sekmīgi pabeigt.

Tāpat nesenākajā KHL valdes tikšanās reizē atbalstīta Direktoru padomes iniciatīva valdē palielināt līgas klubu pārstāvniecību. Par vienu no tās jaunajiem locekļiem tiek virzīts Rīgas Dinamo valdes loceklis Zigmārs Priede, kura kandidatūra tagad jāapstiprina Direktoru padomei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas