Ķēniņa Canucks un Girgensona Sabres neveiksmes NHL spēlēs

Pārliecinošus zaudējumus Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlēs ceturtdien cieta Latvijas izlases uzbrucēju Ronalda Ķēniņa Vankūveras Canucks un Zemgus Girgensona Bufalo Sabres komandas.

Ķēniņš pārtrauca savu divu spēļu sēriju, kurā bija guvis pirmos divus vārtus NHL karjerā, bet viņa pārstāvētā Vankūveras Canucks vienība savā laukumā ar 1:5 piekāpās Sanhosē Sharks.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Sharks komanda izvirzījās vadībā jau ar 4:0. Kaut vienus vārtus mājiniekiem atguva čehs Radims Vrbata, cīņas liktenis vairs nemainījās. Par cīņas pirmo zvaigzni tika nosaukts Sharks komandā vienus vārtus guvušais Džo Pavelskis.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, kas bija ilgākais līdzšinējā viņa četras cīņas ilgajā NHL karjerā, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku raidījumu, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sauso zaudējumu piedzīvoja Girgensona pārstāvētā Sabres vienība, kas savā laukumā ar 0:3 kapitulēja Sentluisas Blues.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva krievi Dmitrijs Jaskins un Vladimirs Tarasenko, kā arī Džeidens Švarcs, bet vārtsargs Džeiks Alens atvairīja visus 23 pretinieku raidījumus un tika atzīts par cīņas spožāko zvaigzni. Blues vismaz punktu guva 13. spēlē pēc kārtas, sasniedzot jaunu vienības rekordu.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 15 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojot divus spēka paņēmienus un bloķējot vienu sāncenšu raidījumus. Tāpat latvieša rēķinā četri uzvarēti iemetieni no 16 un negatīvs lietderības koeficients -2.