Kaspars Daugaviņš iemet divus vārtus Pētera Skudras Torpedo

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Kaspars Daugaviņš iemeta divus vārtus un viņa Maskavas Dynamo ar 5:3 uzvarēja Pētera Skudras Torpedo.

Otrās trešdaļas beigās Kaspars Daugaviņš vārtu priekšā saņēma lielisku piespēli no Nikolaja Žerdeva, ar māņu kustībām nolika Torpedo vārtsargu Georgiju Gelašvili uz ceļiem un iemeta ripu tālajā devītniekā, izvirzot Dynamo vadībā 3:2!

Jau pēdējā trešdaļā, spēles 45. minūtē, Daugaviņš ieslidoja uzbrukuma zonā un precīzi meta virs Georgija Gelašvili tvērējcimda – 4:2 Dynamo labā.

Maskavas kluba labā vēl vienus vārtus guva Deniss Kokarevs, un Dynamo izcīnīja uzvaru ar 5:2. Mārtiņš Karsums asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, kad precīzs metiens izdevās Jannem Jalasvāram.