Kaspars Bērziņš lielisks galotnē, Krasnye Krylia VTB līgas spēlē uzvar Tsmoki-Minsk

VTB Vienotās basketbola līgas spēlē Kaspara Bērziņa pārstāvētā Samāras Krasnye Krylia ar 77:71 uzvarēja Minskas Tsmoki-Minsk basketbolistus.

Kaspars Bērziņš spēli sāka pamatsastāvā, taču līdz pat pašām pēdējām minūtēm bija guvis tikai vienu punktu. Un tomēr tieši latviešu uzbrucējs spēles galotnē bija Krasnye Krylia galvenais varonis. Pēdējo divarpus minūšu laikā latviešu uzbrucējs pārķēra pretinieka piespēli, rezultatīvi piespēlēja Skotam Reinoldsam, bloķēja Rodžera Dauela metienu un ar precīzu trīspunktnieku pusotru minūti līdz spēles beigām izvirzīja Samāras klubu vadībā 71:70. Atlikušajās sekundēs Reinoldss iemeta vēl vienu trīspunktnieku un divus soda metienus, vēl viens precīzs soda metiens Sergejam Toporovam un Krasnye Krylia izcīnīja uzvaru ar 77:71.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.