Kasparam Gorkšam pirmie gūtie vārti Grieķijas futbola čempionātā

Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs sestdien guva savus pirmos vārtus Grieķijas augstākās līgas čempionātā, palīdzot Iraklijas Ergotelis komandai savā laukumā ar 3:2 pārspēt Krētas OFI futbolistus.

Gorkšs precīzi sita spēles 36. minūtē, kad panāca rezultātu 3:1. Gorkšs arī savā otrajā mačā jaunās komandas sastāvā laukumā pavadīja pilnas 90 minūtes. Viņa pārinieks aizsardzības centrā bija francūzis Sirjaks Luvjons. Viesi 2:3 panāca spēles 68. minūtē, tomēr atlikušajā laikā savu teritoriālo pārsvaru vairs nespēja izmantot.

Kā ziņots, Gorkšs janvāra pēdējās dienās ar Ergotelis komandu, kurā iepriekš karjeras laikā spēlējis Māris Verpakovskis, noslēdza līgumu līdz 2016. gada vasarai.